Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçe taraftarına müjdeli transfer! “Mourinho'nun imzasından sonra birçok oyuncuyu imzalamak üzereyiz” F.Bahçe

Ali Koç'un Fenerbahçe'deki listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Sportst Digitale'nin YouTube kanalına konuk oldu. İşte Acun Ilıcalı'nın açıklamaları…

“MOURİNHO'NUN GELİŞİNDEN SONRA TAKIMDA KALMAK İSTEYEN OYUNCULAR VAR”

Acun Ilıcalı: Mourinho'nun gelişinden sonra takımda kalmak isteyen oyuncular var. Ortak düşüncemiz 4-5 üst düzey oyuncunun takıma transfer edilmesi yönünde. Sadece yıldızlar değil, gerçek yıldızlar da gelecek. Birçok oyuncuyla sözleşme imzalamak üzereyiz

“SEÇİLİRSE 20-25 MİLYON EURO BEKLİYORUM”

665f40b477652169

Acun Ilıcalı: Aklımda bir medya projesi var… Seçilirsek yıllık 20-25 milyon euro gelir bekliyorum.

“MERT HAKAN KALACAK”

665ec20d9700e941

Sözleşmesi sona erecek olan Mert Hakan Yandaş hakkında konuşan Acun Ilıcalı, “Mert Hakan'ın kalacağını düşünüyorum.” dedi.

“MOURINHO SZYMANSKI'Yİ SEVİYOR”

GPVU7fgXwAEWlmF

Acun Ilıcalı: F.Bahçe'ye çok iyi isimler gelecek. Jose Mourinho Szymanski'yi seviyor.

“MOURINHO YAVAŞ TAKIMI BULDU”

865e8e67116646c9a06f3da5a65c76cc

Acun Ilıcalı: Jose Mourinho takımımızın hızını artırmak istiyor. Yavaş takımı bulun. Seçimleri kazanmak için hemen bir isim mi getirin, yoksa hocamızın yapbozunu tamamlayan bir isim mi getirin?

“ALI KOÇ YOK YA BEN BURADA DEĞİLİM”

mou paketi

Mario Branco Aziz Yıldırım'la çalışacak mı?

Acun Ilıcalı: Branco, 'Ali Koç yoksa ben yokum.' dedi.

“VERDİĞİ PARAYI VERMEK ZORUNDA OLMADIĞINI SÖYLEDİ”

mourinho-ali-koç-acun

Acun Ilıcalı: Jose Mourinho, 'Aziz Yıldırım'ın verdiği parayı vermenize gerek yok.' dedi.

“AZİZ YILDIRIM PAZAR GÜNÜNÜ KARIŞTI”

c139474aac85466197868dc31437783e

Acun Ilıcalı: Aziz Yıldırım, Dominika'daki insanların pasaport meselesini Dominik Cumhuriyeti sanıyordu… Aynı ülke bile değil! Dominik pasaportuna sahip olmanın bir anlamı yok.

“AZİZ YILDIRIM BENİM DÜŞMAN OLDU”

640x360

Acun Ilıcalı: Aziz Yıldırım'ı anlayamıyorum. Başkan değişince Aziz Yıldırım bana düşman oldu. Aziz Yıldırım'ın yanındayken kulübe yardım ettim. 5-6 güne kadar benimle hiçbir sorunu yokken şimdi akıl almaz iftiralar atmaya başladı. Hiç vicdanınız yok mu?

“2 veya 3 teknik direktörün seçiminde hata olduğunu düşünüyorum”

ali-koç-galatasaray tesislerine-gitti ve kusura bakma_2bed2

Acun Ilıcalı: 600 milyon borçtan 75 milyon çalışana, 300 milyon borçtan 200 milyon çalışana. Nereden geliyoruz? Bunu iyi anlamak gerekiyor. Ali Koç'un ilk döneminde teknik direktör seçiminde bazı hatalar vardı. 2-3 teknik direktörün seçilmesinde hata olduğunu düşünüyorum.

“AZİZ YILDIRIM'IN KULÜPTEN AYRILDIĞI GÜN FENERBAHÇE TAKIMININ DEĞERİ 75 MİLYON EURO OLDU”

aziz-yıldırım-fenerbahçe-koçspor-beca-boz7

Acun Ilıcalı: Aziz Yıldırım'ın kulüpten ayrıldığı gün F.Bahçe takımının değeri 75 milyon euroydu. Beşiktaş'ın bugünkü değeri 123 milyon. İşte Aziz Yıldırım'ı bırakan Fener… Bu bir gerçek!

“ALİ KOÇ GELDİĞİNDE FENERBAHÇE'NİN 621 MİLYON EURO BORCU VARDI”

663e7d7a8061896a10e19842

Acun Ilıcalı: Ali Koç geldiğinde F.Bahçe'nin 621 milyon euro borcu vardı. Stadyum girişleri önceden alındı. Bu borcun faizi de var. Ali Koç'un üzerine dev bir enkaz düştü. Son birkaç yıldır ivmeyi gördünüz…

“CUMHURBAŞKANIMIZLA KENDİMİZİ TAMAMLADIK”

665f6a618f2625b53f7b08a1

Acun Ilıcalı: Başkanımızla birbirimizi tamamlıyoruz. Biz iki farklı insanız. Çok ciddi farklılıklarımız var ve bu bizim en büyük avantajımız olacak. Anlaştığımız tek nokta F.Bahçe'nin çıkarlarıdır.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
F.Bahçe başkanlarının listesi açıklandı!F.Bahçe başkanlarının listesi açıklandı!
Beşiktaş teknik direktörlüğe Giovanni van Bronckhorst'u getirdi!Beşiktaş teknik direktörlüğe Giovanni van Bronckhorst'u getirdi!
Real Madrid, küme düşmemek için Arda Güler'i takıma kiraladı!Real Madrid, küme düşmemek için Arda Güler'i takıma kiraladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir