AK Parti organizasyonlarında bayram coşkusu; “Durma, çalışmaya devam et” – GÜNDEM

AK Parti Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçe teşkilatlarında gerçekleştirilen bayram programı, örgüt üyeleri ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

GEBZE'DE HEYECANLI BAYRAM TOPLANTISI

Organizasyon kutlamasına AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, 25. Dönem Milletvekili Cemalettin Kaflı, ilçe başkanı Recep Kaya, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, il kadın kolları başkanı Yasemin Özdemir, il başkan yardımcısı Engin Güzel, meclis üyeleri katıldı. AK Parti'nin Gebze ilçe teşkilatında gerçekleştirildi. ve örgüt mensupları katıldı. İkramlar eşliğinde sohbetlerin yapıldığı bayram programında AK Partililer bayram sevincine ortak oldu.

DARICA, “DURMAK YOK, ÇALIŞMAYA DEVAM” MESAJINI VERDİ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu, İlçe Başkanı Köksal Şakar, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık'ın yanı sıra örgüt mensupları ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen AK Darıca Partisi Teşkilat Şenliği'nde örgütler bir araya geldi. Seçim faaliyetlerini yoğun bir tempoyla yürüten AK örgütleri, önümüzdeki süreçle ilgili şu mesajı verdi: “Durmayın, Darıca için çok çalışmaya devam edin”

ÇAYIROVA'NIN ORGANLARI SAHİPLENDİ

AK Çayırova İlçe Parti Teşkilatı'nda düzenlenen bayram kutlama programı da partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Milletvekili Veysel Tipioğlu, ilçe başkanı Erhan Sarıdede, kadın ve gençlik kolları başkanları, örgüt üyeleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen kutlama programında partililer sohbet edip kucaklaştı.

DİLOVASI FESTİVAL PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

AK Parti Dilovası ilçe teşkilatında düzenlenen şenlik programına Milletvekili Cemil Yaman, İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu, İl Müdürü Halil İbrahim Arslan, örgüt üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Partililerin ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen programda, “Dilovası'nda kapı kapı dolaşarak vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Şu mesaj verildi: “Dilovası için yorulmadan çalışacağız, hizmet edeceğiz.”

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir