AKP trolünün canlı yayınında İmamoğlu'na ölüm tehdidi! “Yaşamasına izin vermeyeceğiz” – Son Dakika Türkiye, Siyaset Haberleri

AKP trolü Mert Armağan'ın YouTube yayınına katılan Nevzat Kaya isimli kişi, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ölüm tehdidinde bulundu.

Kaya, “Dişe diş, dişe diş, kansa kana kandır. Vazgeçmeyeceğiz hemşehrim, 1820'ler gitti, bu gitti.” . Ekrem İmamoğlu o köpeklerin, o şerefsizlerin oylarıyla cumhurbaşkanı olacağını düşünmemeli. Eğer suçsa suçtur. Ne ben ne de bir başkası onun yaşamasına izin vermeyeceğiz” dedi.

Yayının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Mert Armağan, şunları söyledi:

“Bugün YouTube kanalımızdaki canlı yayınımıza konuk olan Nevzat Kaya ne yazık ki bazı kabul edilemez açıklamalarda bulundu. Ekrem İmamoğlu'nu kimse canıyla tehdit edemez, ama edemez. Demokrasinin gerektirdiği gibi seçimle gelenleri ancak terk edebilir. Kendisiyle ilişkiler kopmuştur ve artık yayın yapılmayacaktır. “Maalesef canlı yayın sırasında bu tür şeylerin önüne geçilemiyor. Ancak yayın sahibi olarak bu olaydan dolayı Sayın İmamoğlu başta olmak üzere halkımızdan özür dilemek istiyorum. Kime karşı olursa olsun bu tür konuşmalar asla kabul edilemez. Ayrıca yaşanan uygunsuz olaydan dolayı canlı yayını yayından kaldıracağım. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir