Ali Koç'un şampiyonluktan çekilme açıklaması ortalığı karıştırdı! ''Sponsorlarımızın onayını aldık'' F.Bahçe

F.Bahçe gazetecisi Lube Ayar, sarı-lacivertli başkan Ali Koç ile yaptığı görüşmenin detaylarını paylaştı. Ali Koç'un açıklamaları şöyle…

“Sponsorlardan onay aldık”

“Anomaliyi normalleştirdiğimiz için bu noktaya geldik. 2 Nisan'da kongre üyelerimizle tüm imkanları istişare edeceğiz. Tüm sponsorlarımızla görüştük, yazılı onaylarını aldık, biz nerede olursak onlar orada olacaklar.”

“ÜÇ SEÇENEK VAR!” OLASILIKLARI LİSTEDİ DİYOR:

6602970678fac840

“Kredilerimiz için bankalarla da görüşeceğiz. Önümüzde üç seçenek var: kötü, daha kötü ve daha kötü. Bir alt lige düşmek, futbolu bir süreliğine bitirmek veya yurt dışından takım satın almak da mümkün. Ama bu da olacak. Ne yapacağımızı Kongre'ye açıkça anlatın “Şu anda kesin olarak söyleyemem. Ama size garanti ederim ki hiçbir şey olmamış gibi davranmayacağız.”

“CEZA VERİRSE SORUMLULUĞUNU ÖDERLER!”

ali-koc-gqdl_cover

“Sakin olmanızı söylüyorlar. Biz son derece sakiniz. Meclis üyelerimizle saatlerce konuştuktan sonra açıklama yaptım. Bu sözler ani bir kararla ya da öfkeyle söylenmedi. Yüzlerce kişi sahadayken futbolumuz Kadıköy'de saha ortasında sevinen oyunculara “tartışmamaları gerekirdi” denildi ve kalecilerine tezahürat yapıldı. Ama futbolcularımıza şunu söylediler: “Keşke Trabzon sahasının ortasında tezahürat yapmasalardı.” Olayı yakından gözlemleyen uzman, şunları söyledi: “Dua edin, futbolcularınız maskeli adama sert tepki verdi, sonra sahaya çıkanların cesareti kırıldı. Bize ceza veremezler. Verseler bile bedelini öderler. fiyat.”

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Beşiktaş'tan AK Parti adayına suç duyurusu!Beşiktaş'tan AK Parti adayına suç duyurusu!
Mertens'in emekliliği ve F.Bahçe'nin ilanı!Mertens'in emekliliği ve F.Bahçe'nin ilanı!
Trabzonspor-Fenerbahçe maçının skoru açıklandı!Trabzonspor-Fenerbahçe maçının skoru açıklandı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir