Anketlerden bir “sürpriz” çıktı! Armağan Çağlayan kendini tutamadı! “Emekli yılı…”

31 Mart 2024 yerel yönetim genel seçimlerinde 61 milyondan fazla seçmen yaklaşık 208 bin sandıkta oy kullandı.

CHP yerel seçimlere damgasını vurdu. AK Parti'ye bağlı Üsküdar, Çatalca, Bahçelievler, Ümraniye, Bayrampaşa, Tuzla, Beyoğlu ve Sancaktepe gibi AK Parti ilçeleri CHP'ye geçerken, birçok yerde seçimler jilet gibi gerçekleştirildi. CHP ilk kez seçimde AK Parti'nin önünde yer aldı.

HABERDAR OLAMADI

Armağan Çağlayan sandıkta ortaya çıkan sürprize kayıtsız kalamadı. Seçim sonuçlarını an be an takip eden Çağlayan, X sosyal hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

hediye Çağlayan TWET

'EMEKLİLER YILI…'

Armağan Çağlayan '2024 tam anlamıyla 'emeklilik yılı' oldu!' dedi. Ünlü ismin bu yorumu kısa sürede binlerce etkileşim aldı.

Çağlayan'a sosyal medyadan yanıt olarak; “Emekliler cevabını sandıkta verdi”, “Bu emekliler şaka mı?”, “Gerçekten doğru” gibi yorumlar yapıldı.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Erdal Beşikçioğlu, Hakan Peker, Gökhan Zan, Davut Güloğlu, İrfan Değirmenci yarıştı!  İşte belediye başkanı seçilen ünlü isimlerErdal Beşikçioğlu, Hakan Peker, Gökhan Zan, Davut Güloğlu, İrfan Değirmenci yarıştı! İşte belediye başkanı seçilen ünlü isimler
Bir kez daha kendine hakim olamadı!  Seçim yorumları olay haline geldiBir kez daha kendine hakim olamadı! Seçim yorumları olay haline geldi
Seçim yorumları işe yaramadı!  Seçim yorumları işe yaramadı! “Açık farkla…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir