Burhaniye Belediyesi Başkan Yardımcıları Açıklandı – GÜNDEM

31 Mart seçimlerinde Burhaniye seçmeninin “Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler'e 5 yıl daha” açıklamasının ardından görevine devam eden Belediye Başkanı Deveciler, yeni dönem için belediye başkan yardımcılarını atadı.

OKTAY ERBALABAN GÖREVİNİ DEVAM EDECEK

Mevcut Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, yeni dönemde Belediye Başkanı Deveciler tarafından atanan Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdürecek. Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi ve Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Oktay Erbalaban, geçtiğimiz dönemde bir buçuk yılı aşkın bir süre Burhaniye'de görev yapmıştı.

YENİ BAŞKAN YARDIMCISI AYTEN TUNA GÖREVİNE BAŞLADI

Burhaniye Kültür Sanat Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev yapan Avukat Ayten Tuna, Belediye Başkanı Deveciler'in adaylığı üzerine Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

BAŞKAN DEVECİLER: “BURHANİYE’YE HİZMETE DEVAM EDİN”

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, 3 belediye başkan yardımcısı Oktay Erbalaban, Tamer Midilli ve Ayten Tuna ile yeni dönemde de çalışmaların devam edeceğini belirterek, şunları söyledi: “Seçim döneminde verilen tüm sözleri yerine getireceğiz. 5 yıldır çok çalıştık ve önümüzdeki 5 yıl boyunca da 'Değişim ve Gelişme Burhaniye' hedefimiz doğrultusunda çok çalışacağız. Halkımızla birlikte tüm sözlerimizi yerine getireceğiz” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir