Dragonflight'ın 4. sezonu başladı! – TEKNOLOJİ

Azeroth Savaşçıları, Dragon Adaları'nın içinde ve altında gizlenen birçok tehdidi yendi. yeni çıktı 4. Sezon, oyunculara destansı ödüller kazanabilmeleri için boss savaşlarını yepyeni bir şekilde deneyimleme olanağı sunuyor. Ejderhaların Uçuşu sizi birçok zindanını ve baskınını tekrar ziyaret etmeye davet ediyor. İşte oyuncuların bu remiks tarzı sezonda bekleyebilecekleri bazı öğeler:

 • Baskınlar uyandı
  1. Enkarnenin Mahzeni, Kara Kazan Aberrus ve Amirdrassil, Dream Hope, Dragonflight baskınlarının üçü de farklı zorluklar sağlamak için uygulanabilecek yeni ödüller ve efektlerle güncellenecek.
 • 4. Sezonda Mythic+ sistemi
  1. Sekiz Dragonflight Zindanının tamamı 4. Sezon rotasyonunda olacak.
  2. 4. Sezon ayrıca Mythic+ için özel blog ön izlememizde hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz yenilenmiş bir mücadele ve ödül ilerleme sistemi sunuyor.
 • 4. sezonda PVP
  1. Draconic Gladiator ve Draconic Legend gibi yeni sezonluk oyunlar da dahil olmak üzere PVP oyuncuları için güncellenmiş ekipmanlar ve ödüller mevcut olacak!

4. Sezon hakkında daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesine göz atmayı unutmayın. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir