MYNET ÖZEL | Ali Koç: “Müdahale etti” dedi! Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Uçum'dan yanıt geldi: “O Tweette F.Bahçe'ye tam destek var!”

Başkan Başdanışmanı Uçum, tarihi canlı yayında Aziz Yıldırım ile Koç arasındaki diyaloğu ilk kez Mynet'e anlattı. İki kişinin katıldığı canlı yayında Koç, Mehmet Uçum'un adını anarak, “Müdahale etti” dedi.

Ali Koç'un Mehmet Uçum'un “müdahale ettiğini” söylediği tweet;

MEHMET UÇUM'DAN MYNET'E ÖZEL AÇIKLAMA!

Söz konusu iddiaya ilişkin Mynet Genel Yayın Yönetmeni Ersel Yıldırım'a konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Uçum, şunları söyledi: “Müdahale ettiğim söylenen konu bu Tweet ile yaptığım açıklamadır. Burada F.Bahçe'ye tam destek var. “Bu açıklamayı başka şekilde yorumlayamazsınız” dedi.

Fenerbahçe Kulübü'nün tarihi seçimi dün gerçekleşti. Ülker Stadı'nda yapılan genel kurul toplantısında 27 binin üzerinde rekor oy kullanıldı. 16 bin 464 oy alan Ali Koç, üçüncü kez F.Bahçe'nin başkanlığına seçildi. Ali Koç'un seçimi kazanmasının ardından tebrik mesajları birbirini takip etti. Koç'u tebrik edenlerden biri de Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum'du.

referans

Koç'u sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımdan dolayı tebrik eden Uçum, şunları söyledi:

**”Fenerbahçe'nin yeniden başkanlığına seçilen Ali Koç ve ekibini tebrik ediyorum. Adaylıkları ile milletimizin büyüklüğünü tüm camiaya hatırlatmaya büyük katkı sağlayan Aziz Yıldırım ve arkadaşlarına ne kadar teşekkür etsek azdır. F.Bahçe ve Türkiye Sonuçta bu maç F.Bahçe'nin yükselişi adına çok güzel bir hamleydi.

Yaşasın Büyük F.Bahçe. Gelecek F.Bahçe'nindir. Bundan sonra F.Bahçe'de sarsılmaz ve kararlı bir birlik söz konusu olacaktır.”

resim (106)

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ali Koç'un tepkisi sansasyonel oldu.Ali Koç'un tepkisi sansasyonel oldu.
Jose Mourinho eski öğrencisini istiyorJose Mourinho eski öğrencisini istiyor
Mourinho'nun paylaşımı: 'Forza F.Bahçe'Mourinho'nun paylaşımı: 'Forza F.Bahçe'

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir