Şampiyon Aliağa Helvacı Spor – SPOR

İzmir Süper Amatör Ligi'ni lider tamamlayan Aliağa Helvacı Gençlik Spor, play-off grubunda da şampiyon oldu. Önemli başarılara imza atarak taraftarını gururlandıran Aliağa takımı, önümüzdeki sezon BAL Ligi'nde mücadele edecek.

30 maçta 26 galibiyet
İzmir Süper Amatör Ligi'ni 22 maçta 19 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyetle 59 puanla lider tamamlayan Aliağa Helvacı Gençlik Spor, Play-Off grubunda 8 maçta 7 galibiyet alarak 22 puan topladı. Hem şampiyonluğu hem de play-off turunu şampiyon tamamlayan Aliağa'nın takımı, BAL ligine adını tescil ettirdi.

Aliağa Helvacı altyapı spor kulübü teknik direktörü Mehmet Ateş, “Önümüzde daha nice başarılar var”
Sezon başından bu yana şampiyonluğa inandıklarını ve hedeflerine ulaştıklarını belirten Aliağa Helvacı Gençlik Spor Kulübü Teknik Müdürü Mehmet Ateş, şunları söyledi: “Oyuncularımı tebrik ediyorum. Şampiyonluğa ilk günden inandılar. Her maçı kazanmaya devam ettik. Maçlarımızda bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Şampiyonluğu en güzel şekilde kutlayacağız. Önümüzde daha büyük başarılar var. Aliağa'mızı önümüzdeki sezon BAL Ligi'nde en iyi şekilde temsil edeceğiz. “Şampiyonlukta verdikleri emeklerden ve büyük başarımızdan dolayı Aliağa Belediye Başkanımız Serkan Acar'a ve büyük Helvacı taraftarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir