“Türkiye'nin en büyük bilişim etkinliği” 19. İLTEK Günleri'nde neler yaşandı?

6G, yapay zeka, metaverse, savunma sanayi gibi ülkemizin ve dünyanın gündeminde olan konuların ele alındığı oturumlar, CEO'larla eğitim panelleri, öğrenci ve katılımcıların şirket ve derneklerle birebir iletişim kurabileceği sergi alanları, katılımcılara sektörü yakından tanıma, network oluşturma ve firmalardan özgeçmiş alma fırsatı… Satın alma ofisleri ile doğrudan iletişim kurma fırsatı veren 19. İLTEK GÜNLERİ, çok sayıda ve çeşitli misafirleri ağırladı.

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde IEEE ekibinin düzenlediği 19. İltek Günleri'ne Mynet Genel Müdürü Ali Rıza Bozkır ve Mynet Teknolojiden Sorumlu Baş Sorumlusu Özgür Özcan da katıldı.

resim (52)

  1. İLTEK Günleri'nde yer almak, eğlencenin tadını çıkarmak, çekiliş ve ödüllerle kazanmak istiyorsanız İLTEK ve IEEEYTÜ Instagram hesaplarını takip etmeyi unutmayın! Etkinliğimiz herkese açık, ücretsiz ve sertifikalıdır.

IEEE YTU Instagram hesabı:
https://www.instagram.com/ieeeytu/
İLTEK Günleri Instagram hesabı:
https://www.instagram.com/iltekgunleri/

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dışişleri Bakanı: "BM Güvenlik Konseyi'nin “ateşkes” kararı gecikmeksizin alınmalıdır."Farnesina: “BM Güvenlik Konseyi'nin 'ateşkes' kararı gecikmeden alınmalı”
Resmi sonuçları beklemediler!  AK Partili Manisa Belediye Başkanı görevini seçimi kazanan CHP'liye devrettiResmi sonuçları beklemediler! AK Partili Manisa Belediye Başkanı görevini seçimi kazanan CHP'liye devretti
İsrail Suriye'de İran'ı Hedef Aldı!İsrail Suriye'de İran'ı Hedef Aldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir